Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-10-22 01:37:36

Kasjusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-22
Posty: 3
Punktów :   

zarejestrowani...

Jestem, jestem, jestem!!! Chciałam się tylko zameldować... hihihi :-)

Offline

 

#2 2010-10-25 21:05:42

rad321

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: zarejestrowani...

Radosław Mazur – Aktor, instruktor. Ukończył Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ. Obecnie student kolejnego kierunku – animacji społeczno – kulturalnej na Uniwersytecie Warszawskim. Urodził się w Kozienicach.  Założyciel grupy „LOTEA” w kozienickim liceum, z którą do dziś współpracuje. Pomysłodawca i organizator Kozienickich Dni Teatru Haliny i Jana Machulskich, które odbyły się w marcu 2008 r. w Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach. Od października 2009 do czerwca 2010 r. prowadzący zajęcia w OPP „Ogród Jordanowski” oraz asystent Elżbiety Cyran („Praca przed kamerą”) w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. W sezonie 2009/2010 r. aktor Teatru Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego w Warszawie.  Od października 2009 r. do czerwca 2010 r. Asystent Elżbiety Cyran prowadzącej zajęcia „Praca Przed Kamerą” w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. W październiku 2010r. rozpoczął pracę, jako instruktor teatralny w Domu Kultury w Kozienicach.

Offline

 

#3 2010-10-28 13:20:02

me8ball

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: zarejestrowani...

ja też ja też ja też jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tzn. Bogdan ja jestem.

Ostatnio edytowany przez me8ball (2010-10-28 13:21:01)

Offline

 

#4 2010-11-01 14:25:50

Agnieszkaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: zarejestrowani...

Matko kochana..
wybaczcie, że tak późno, ale dopiero za 5tym podejściem udało mi się zarejestrować, zalogować i takie tam.

chciałam od razu wrzucić informacje na temat bajki w wątku scenariuszowym ale nie umiem - jak narazie potrafię tylko odpowiadać na posty ;p

to mówiłem ja, Jarząbek



a teraz do rzeczy:

"plan ramowy" oferty

OFERTA
•    O stowarzyszeniu
•    Kim jesteśmy
•    Co chcemy zrobić
•    Dla kogo
•    Dlaczego warto w nas zainwestować ;-)
•    Warunki
•    Koszt produkcji


o mnie:
Agnieszka Senderowska -  Historyk kultury z artystyczną dusza.Absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich.
W sezonie 2009-2010 aktorka Teatru na Woli im. T. Łomnickiego. Wcześniej związana z różnymi ośrodkami i twórcami (m.in. Teatr Nowy, Teatr Wielki).
Obecnie studentka I roku studiów uzupełniających Historii Kultury na Uniwersytecie Kardynał Stefana Wyszyńskiego.
Od 2006 r. członek Teatru Tańca Test działającego przy O. D. A. Dorożkarnia. Wraz z TeTaTe laureatka nagród (m.in.: 2x 1 miejsce Barcelona Dance Award 2009, złoto na NO World – Dance Cup 2007, Grand Prix Festiwalu GEF 2007 San Remo).
Zafascynowana tańcem jazzowym i modern, poszerza swoje horyzonty różnorodnymi warsztatami, m.in.: hip hop, taniec orientalny, funky jazz i rock. Od 2006 roku uczestniczka obozów artystycznych w Jadwisinie oraz Krzyżowej, a także Letnich Spotkań Artystycznych w Kutnie. W latach 2007-2008 opiekun na Obozach Teatralnych Ogniska „u Machulskich”. Od 2008 instruktor taneczny i choreograf grupy działającej przy DK Działdowska.

buziaki dla Was

A.

Offline

 

#5 2010-11-05 22:06:19

Kasjusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: zarejestrowani...

O Stowarzyszeniu: (to jest nasz gotowiec, nie wiem czy wszystko jest potrzebne, ale najwyżej wywalimy)

Stowarzyszenie Studio Teatralne im. Ireny Solskiej powstało wprawdzie pod koniec roku 2009, ale idea
Stowarzyszenia, jego członkowie i działacze, wywodzą się z idei działalności Studia Teatralnego im.
Ireny Solskiej powstałego w roku 2005. Studio to było inicjatywą twórców teatralnych: aktorów,
reżyserów, scenografów oraz badaczy literatury, związanych z Instytutem Badań Literackich Polskiej
Akademii Nauk. Nadrzędnym celem Studia było propagowanie polskiej klasyki i udało się zrealizować kilka
znaczących przedsięwzięć w tym zakresie. Warto wymienić np. inscenizację Dziadów, pt.
Dziady.Cytadela, Tryptyk Romantyczny (Anhelli. Sybirska Diaspora wg Juliusza Słowackiego, Czarne i
białe kwiaty według poezji i prozy Cypriana Kamila Norwida oraz Dziady. Improwizacje według Adama
Mickiewicza).
Prezentacje tych spektakli zyskały bardzo dobre recenzje,ale przede wszystkim cieszyły się ogromnym
zainteresowaniem widzów.
Inicjatywa Studia Teatralnego im. Ireny Solskiej uznana została za inicjatywę oryginalną i nowatorską.
Celem Stowarzyszenia jest właśnie kontynuowanie idei Studia w rozszerzonej i ubogaconej formie,
metodzie oraz zakresie oddziaływania.
Stowarzyszenie Studio Teatralne im. Ireny Solskiej powstało w połowie grudnia 2009, toteż cała jego
działalność koncentruje się na roku 2010. W roku bieżącym Stowarzyszenie we współpracy z Fundacją
Opieki nad Zabytkami ARKONA, Muzeum Pałac w Wilanowie i Szkołą Aktorską Haliny i Jana Machulskich
wyprodukowało spektakle: "Ermida albo Królewna Pasterska" wg Stanisława Herakliusza Lubomirskiego
oraz "Przez różową szybkę" na podstawie bajek Ewy Szelburg - Zarembiny oraz "Fantazje Juliusza
Słowackiego" w reżyserii Szczepana Szczykno. Część z najaktywniejszej grupy członków Stowarzyszenia
wielokrotnie wystąpiła w ramach wystawy Amor Polonus w Oranżerii Muzeum Pałacu Wilanów, w okresie
od 24 marca do 15 sierpnia br. Bardzo pochlebna ocena tych występów przez dyrekcję Muzeum oraz
uznanie publiczności zaowocowało stałą współpracą i wspólnymi planami na rok 2011.
Zainteresowanie spektaklami w naszym wykonaniu, dokumentuje także fakt zaproszenia nas na Festiwal Miasto Gwiazd w Żyrardowie oraz propozycja kontynuowania współpracy z Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie wystawiamy spektakle dla małych pacjentów i ich rodziców.

Poniżej zamieszczamy gotową ofertę sponsorską Stowarzyszenia, jest taka ogólna (dostaliśmy ją z teatru z Łodzi), ale można z niej wybrać np co w zamian możemy zaoferować sponsorowi:

Stowarzyszenie Studio Teatralne
im. Ireny Solskiej
w Warszawie
xxxxxxxx 2010 r.

Szanowny Panie Prezesie,
jesteśmy głęboko przekonani o potrzebie rozwoju współpracy między Światem Biznesu i Światem Kultury i Sztuki. Tylko dzięki takiemu ścisłemu współdziałaniu obie strony mogą uzyskać bardzo wymierne efekty.
Stowarzyszenie Studio Teatralne im. Ireny Solskiej powstało w roku 2009 z inicjatywy absolwentów Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, którzy w toku nauki pracowali pod okiem takich pedagogów jak: Halina Machulska, Jan Machulski, Eugenia Herman, Andrzej Walden, Ilona Trybuła, Dorota Dobrowolska… etc. Do młodych adeptów aktorstwa dołączyli również doświadczeni aktorzy m. In. Ewa Andrearczyk, Aleksandra Jankowska, Jerzy Łazewski) oraz artyści (Maryna Wyszomirska, Szczepan Szczykno) i ludzie związani z teatrem i edukacją (współpracownicy Klubu Kultury Falenica), tworząc Stowarzyszenie w jego obecnym kształcie. Głównym celem Stowarzyszenia jest produkcja i realizacja spektakli teatralnych opartych przede wszystkim (choć nie tylko) na dziełach literatury klasycznej, aby poprzez żywy i nowatorski przekaz ocalić je od zapomnienia i wzbudzić zainteresowanie teatrem zarówno wśród dorosłych, dzieci jak i młodzieży.
Stowarzyszenie Studio Teatralne im. Ireny Solskiej przy współpracy ze Szkołą Aktorską Haliny i Jana Machulskich, Fundacją Opieki nad Zabytkami Arkona oraz Muzeum Pałac w Wilanowie stworzyło jak dotąd 3 spektakle, nad którymi patronat medialny objął miesięcznik „Poznaj swój kraj”. Spektakle nie tylko weszły do repertuaru Teatru Królewskiego w Wilanowie oraz prezentowane były w ramach wystawy Amor Polonus, ale również prezentowane były w przedszkolach, szkołach i placówkach wychowawczo – opiekuńczych (Centrum Zdrowia Dziecka w Aninie), na festiwalach ( Zamojskie Lato Teatralne 2009, 2010, Miasto Gwiazd w Żyrardowie), na festynach oraz jako samodzielne projekty (w Dzielnicy Bemowo). Wszędzie spotykały się one z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem, co potwierdza, że klasyka wciąż bawi, wzrusza i trafia do współczesnego odbiorcy, nie gorzej niż sztuki współczesne, gdyż tematy poruszane w utworach klasycznych dotyczą problemów, z jakimi borykamy się również dziś.

Tu ewentualnie coś o spektaklu, który chcemy teraz stworzyć i na który zbieramy pieniądze.......

Nasze Stowarzyszenie jest organizacją non-profit i oprócz składek członkowskich nie posiada innych dochodów, niż te pochodzące z ewentualnych dotacji czy darowizn, które moglibyśmy przeznaczyć zarówno na bieżące potrzeby Stowarzyszenia, jak i produkcję nowych spektakli oraz wystawianie tych, które mamy już w repertuarze. Jesteśmy głęboko przekonani, w czym dodatkowo utwierdzają nas dotychczasowe reakcje publiczności, że w dzisiejszych czasach warto inwestować czas i środki w klasykę, gdyż nadal jest dla niej miejsce w repertuarze teatralnym obok sztuk współczesnych, na które się w żadnym wypadku nie zamykamy. Chcielibyśmy kontynuować naszą działalność teatralną, odpowiadając na potrzeby widzów. Mamy głęboką nadzieję, że dzięki Pańskiemu zainteresowaniu i wsparciu, będzie to możliwe.
Zwracamy się do Pana o wsparcie finansowe naszego przedsięwzięcia i przyjęcie tytułu Sponsora Finansowego Stowarzyszenia przez zarządzaną przez Pana firmę.  Będziemy wdzięczni za każdą kwotę lub też inną formę wsparcia jaką zechce nam Pan ofiarować.
W ramach współdziałania proponujemy:
•    przyznanie firmie tytułu Sponsora Finansowego Stowarzyszenia
•    zamieszczenie nazwy i logo firmy wraz z przyznanym tytułem na plakatach i afiszach
•    zamieszczenie nazwy i logo firmy wraz z przyznanym tytułem w programach i zaproszeniach do spektakli
•    zamieszczenie nazwy i logo firmy wraz z przyznanym tytułem na stronie WWW Stowarzyszenia na facebooku - wraz z linkiem na stronę WWW firmy
•    zamieszczenie nazwy i logo firmy wraz z przyznanym tytułem w folderach reklamowych Stowarzyszenia i imprez organizowanych przez Stowarzyszenie
•    przekazanie firmie pięciu dwuosobowych karnetów na spektakle Stowarzyszenia, natomiast przy długotrwałej współpracy wystawienie wybranego przedstawienia w miejscu wskazanym przez sponsora (dla pracowników firmy, klientów, gości…) i terminie uzgodnionym przez obydwie strony.
Jeśli nasza propozycja spotka się z Pana aprobatą, zwracamy się z prośbą o kontakt z Katarzyną Gruszewską 607132270; spektakl@vp.pl – Sekretarzem Stowarzyszenia lub Joanną Mazewską  513673348; maze.a@vp.pl – Skarbnikiem Stowarzyszenia.
Z całą pewnością Stowarzyszenie Studio Teatralne im. Ireny Solskiej w Warszawie i zarządzana przez Pana firma mają wspólnych odbiorców. Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja współpracy ma szanse jeszcze bardziej wzmocnić pozytywny wizerunek Pana firmy, jako instytucji nowoczesnej i mecenasa sztuki, a my, dzięki temu wsparciu będziemy mogli zaprezentować wspaniałą realizację wartościowej literatury.
Z wyrazami szacunku
Prezes Szczepan Szczykno wraz z Zarządem
Stowarzyszenia Studio Teatralne im. Ireny Solskiej w Warszawie

Ostatnio edytowany przez Kasjusz (2010-11-05 22:17:56)

Offline

 

#6 2010-11-12 20:50:41

rad321

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: zarejestrowani...

Proponujemy Państwu wsparcie naszego nowego projektu skierowanego do dzieci przebywających m.in. Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.  Pragniemy zrealizować autorski pomysł na bajkę dla najmłodszych dotycząca tak uniwersalnego tematu jak pory roku. To właśnie dzieci są najbardziej ciekawe świata, ciekawość ta dotyczy również otaczającego je świata. Chcemy pomóc im w zrozumieniu procesów zachodzących w przyrodzie, z którymi spotykają się na co dzień.  Doświadczeni, profesjonalni aktorzy zabiorą młodych widzów w kolorową podróż w czasie pomiędzy wiosną, latem, jesienią i zimą. Właśnie w takiej scenerii bohaterowie naszej historii będą natrafiali na przeróżne problemy, które dzieci znają ze swojego życia, problemy, o których dorośli często zapominają lub bagatelizują, a dla dzieci ważny jest przecież każdy szczegół, bo pragną zrozumieć, jak najwięcej…

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntsd-naruto.pun.pl www.freciochy.pun.pl www.mbdig.pun.pl www.naruto--fun.pun.pl www.prl.pun.pl